כניסת לקוחות English

אנחנו

אנו מאגדים תחת קורת גג אחת את כלל הפתרונות המעבדתיים למגוון תחומים: פארמה, מזון, מים, איכות הסביבה, קוסמטיקה, קנאביס רפואי וביואנליטיקה. לכך מצטרפים הכיסוי האנליטי המלא ושירותי הייעוץ הרגולטורי, המאפשרים לנו להעניק לכם ליווי מלא לכל פרויקט. סביבת העבודה המתקדמת שיצרנו, עם ההסמכות האיכות העדכניות ביותר, משתקפת במעבדות חדשניות ומאובזרות, המגובות בהון אנושי איכותי – למעלה מ-130 עובדים מקצועיים, לרבות Ph.D ו-M.Sc בתחומי הכימיה, המיקרוביולוגיה ומדעי החיים.

הסיפור שלנו

לפני 30 שנה עשינו את צעדינו הראשונים כמעבדה המתמחה בבדיקות חומצות אמינו. כבר אז ניסחנו את החזון: להפוך למעבדת השירות האיכותית בישראל ולעמוד במחויבות כלפי לקוחותינו. החדשנות והראשוניות הן מוטיב שעובר כחוט השני בסיפור החברה שלנו. “כל חלקיק חשוב” הוא המוטו שלנו, המבטא את תמצית התנהלותנו, המאופיינת בהקפדה על כל פרט עד לרזולוציות הזעירות ביותר. הרצון להוביל בתחומנו מחייב אותנו להמציא את עצמנו ללא הפסקה ולהיות הראשונים ליישם כל חידוש בתחום.

תעודות והסמכות

מעבדות אמינולאב מוסמכות ומוכרות בתחומים רבים וחשובים במשק. להסמכות ולהכרות שצברנו עם השנים יש חשיבות מקצועית גבוהה והן מציבות את אמינולאב וההון האנושי שלה, בשורה הראשונה בתחום פעילותינו.

לרשימת ההסמכות המלאה

הנהלה

ראשי צוותים ותחומים