מר עמי בכר, רו"ח מנכ"ל

/מר עמי בכר, רו"ח מנכ"ל
מר עמי בכר, רו"ח מנכ"ל 2018-08-28T20:27:01+00:00

עמי בכר הינו רואה חשבון בהכשרתו ובוגר תואר שני במנהל עסקים בהצטיינות ובעל תעודה של מאמן בגישת מדעי ההתנהגות, החל את עבודתו בחברת אמינולאב בשנת 2001. בין השנים 2007-2012 כיהן כסמנכ"ל כספים בחברה בורסאית וכמשנה למנכ"ל בחברה בחו"ל. בתחילת שנת 2013 חזר לאמינולאב והחל משנת 2014 משמש כמנכ"ל החברה. במסגרת תפקידו כמנכ"ל אמינולאב, מחזיק עמי בכר באחריות כוללת על החברה ומגיש עזרה ותמיכה למנהלי המחלקות השונות בעבודתם השוטפת, היעילה והמדויקת הדרושה במעבדה.

בחברה כמו אמינולאב, הבנויה כפאזל ענק שבו לכל גורם במערכת יש משמעות וחשיבות לעבודה ועשייה איכותיות, כל החלקים משמעותיים ויש להעניק לכולם את תשומת הלב הראויה. בנוסף, דואג עמי לחיזוק הקשרים הבינאישיים המצוינים שבחברה, למסירות ולאכפתיות של עובדיה ומנהליה, מתוך ראיה והבנה כי הגורם האנושי והמקצועי הוא המפתח להצלחה.

לשיטתו של עמי, אמינולאב, מעבר להיותה עסק פרטי למטרות רווח, ממלאת שליחות ציבורית בהגנה על הסביבה ועל איכות המזון והשתייה שאנו צורכים. כמו כן תורמת ותומכת אמינולאב רבות בתעשיית המחקר והפיתוח של תעשיית העזרים הרפואיים ומעניקה שירותים לחברות המובילות בתחום.

מתוך ראיה מערכתית ומבט קדימה, האיכות של אמינולאב היא שם דבר בתעשייה. על כן, שם עמי דגש בעיקר על פרמטרים כמו הניסיון, האמינות והשירות: באמינולאב "לא מעגלים פינות" והמחויבות לאיכות ברמה כזאת מהווה את האסטרטגיה של החברה, ומציבה אותה בראש הענף הרחק ממתחרותיה.

במבט קדימה, מקדיש עמי את זמנו ומרצו לשילוב אמינולאב בתחומים נוספים וחדשים, שדרוג תקני האיכות לתקן GMP בכלל מחלקות החברה, וכן דואג להצטיידות ושיפור מתמיד של איכות התשתיות והציוד הטכנולוגי הנדרש לעמידה בתנאיי הגילוי של האנליזות השונות.

עמי אוהב מאוד את עולם המסחר והמשא ומתן, בין השאר הוא חובב פילוסופיה, אוסף מזה שנים רבות שטרות ומטבעות מכל העולם, אוהב הרכבת פאזלים ונגרות – אהבת ילדות שלו ("אני הנגר הטוב ביותר בין רואי החשבון, ורואה החשבון הטוב ביותר בין הנגרים").

עמי נולד ב 1970, אב לבר (2005), שי (2004), ורון (1997), ומתגורר בנס ציונה.

פרטים ליצירת קשר:
טלפון ישיר: 08-9303301
טלפון של המחלקה: 08-9303304
כתובת מייל – ami@aminolab.net