דר' יורם כהן, מנהל המחלקה לבדיקת חומרי הדברה, מיקוטוקסינים וחומצות אמינו

/דר' יורם כהן, מנהל המחלקה לבדיקת חומרי הדברה, מיקוטוקסינים וחומצות אמינו
דר' יורם כהן, מנהל המחלקה לבדיקת חומרי הדברה, מיקוטוקסינים וחומצות אמינו 2018-08-28T20:13:44+00:00

ליורם ניסיון אנליטי של למעלה מ-25 שנה בבדיקות מיקוטוקסינים, ויטמינים, תוספי ומרכיבי מזון, וניסיון של כ-10 שנים בבדיקת חומרי הדברה. את התואר השלישי (Ph.D) קיבל יורם מטעם החוג להורטיקולטורה בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית. יורם גם קיבל תוארי בוגר ומוסמך בחוג להורטיקולטורה, וכן תעודת הוראה במחלקה לחינוך.

בין השאר ערך השתלמות ומחקר פוסט-דוקטוריאלי במחלקה לגידול עצי פרי בפקולטה לחקלאות של אוניברסיטת מינכן, גרמניה, והשתתף בכנסים וימי עיון מקצועיים רבים בארץ ובחו"ל. במסגרת עבודותיו השונות פרסם יורם 12 מאמרים מדעיים במגזינים מקצועיים בינלאומיים וישראליים כגון: הנוטע, Soil Biol. Biochem., Scientia Horticulturae, Acta Horticulturae J. Agric. Food. Chem.

בין תפקידיו הקודמים: מנהל המעבדות האנליטיות ואחראי רעלים בחברת ביו דאר (מקבוצת ליקורד), ומנהל המעבדה לכימיה של מזון במעבדה הארצית לבריאות הציבור במשרד הבריאות.

במסגרת תפקידו באמינולאב אחראי יורם על המחלקה לבדיקת חומרי הדברה, מיקוטוקסינים, חומצות אמינו ומרכיבים שונים במזון ואיכות הסביבה הכוללים בדיקות ויטמינים, חומרים משמרים, אלדהידים וקטונים וכו'. כמו כן, משמש יורם כיו"ר ועדת הבטיחות של החברה.

יורם נולד ב 1957 , אב לאתי, איתמר ורעות.

התחביב האהוב עליו ביותר הוא אפיית לחמים בריאים, טעימים ומיוחדים במכונת לחם (עם 'רזומה' של יותר מ-300 לחמים כנ"ל). תחביביו הנוספים הם לשמוע מוסיקה עברית ולועזית של שנות ה-60, לפתור סודוקו ותשבצים ולהתאמן בחדר כושר.

פרטים ליצירת קשר:
טלפון ישיר: 08-9303370
טלפון של המחלקה: 08-9303365
מספר פקס: 08-9303366
כתובת מייל – yoramc@aminolab.net