הצוות

/הצוות
הצוות 2018-08-28T20:20:52+00:00

הנהלת החברה

מר עמי בכר, רו''ח
מר עמי בכר, רו''ח מנכ''ל
עמי בכר הינו רואה חשבון בהכשרתו ובוגר תואר שני במנהל עסקים בהצטיינות ובעל תעודה של מאמן בגישת מדעי ההתנהגות, החל את עבודתו בחברת אמינולאב בשנת 2001. בין השנים 2007-2012 כיהן כסמנכ"ל כספים בחברה בורסאית וכמשנה למנכ"ל בחברה בחו"ל. בתחילת שנת 2013 חזר לאמינולאב והחל משנת 2014 משמש כמנכ"ל החברה.

גב' רוית סולומון, רו''ח
גב' רוית סולומון, רו''חסמנכ''ל כספים
רוית סולומון רואת חשבון ובוגרת משרד רו"ח פאהן קנה ושות', בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ומשמשת כסמנכ"ל הכספים של החברה.
גב' נטלי בלומנטל
גב' נטלי בלומנטל מנהלת משאבי אנוש
נטלי בלומנטל, ילידת ארגנטינה, בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים מאוניברסיטת בואנוס איירס ותואר שני ביעוץ ופיתוח ארגוני מהמסלול האקדמי המכללה למנהל.
דר' יורם כהן
דר' יורם כהן מנהל המחלקה לשאריות חומרי הדברה.
ליורם ניסיון אנליטי של למעלה מ-25 שנה בבדיקות מיקוטוקסינים, ויטמינים, תוספי ומרכיבי מזון, וניסיון של כ-10 שנים בבדיקת חומרי הדברה.
דר' גלית צברי
דר' גלית צברי מנהלת הבטחת איכות ורגולציה
גלית סיימה את התואר השלישי ביולוגיה מולקולרית של צמחים מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים, בהמשך השלימה פוסט דוקטורט ראשון באוניברסיטת פנסילבניה בפילדלפיה בתחום המחלות האוטואימוניות, ופוסט דוקטורט שני בתחום תאי הגזע במכון ויצמן למדע, ברחובות.

דר' הלנה אשכנזי
דר' הלנה אשכנזימנהלת המחלקה למיקרוביולוגיה
הלנה סיימה את התואר הראשון במדעי החיים ואת התואר שני ושלישי במיקרוביולוגיה רפואית מטעם אוניברסיטת בר-אילן, בהמשך השלימה פוסט דוקטורט בתחום אנדוקרינולוגיה וביולוגיה מולקולארית במכון ויצמן למדע, רחובות.
דר' רביטל רפופורט
דר' רביטל רפופורטמנהלת מחלקת כימיה ואיכות הסביבה
לרביטל תואר ראשון בכימיה בהצטיינות מטעם אוניברסיטת תל אביב, ותואר שני ושלישי בביוכימיה מטעם האוניברסיטה העברית.
לרביטל ניסיון עשיר של 23 שנים בתחום הפארמה במסגרת עבודתה בחברת TEVA. בשנים אלו ביצעה רביטל מגוון של תפקידים בתחום המחקר האנליטי, ניהול מעבדות בקרת האיכות ותחום הבטחת איכות בארץ ובמפעלי החברה בחו"ל.
לינה קוגן
לינה קוגןמנהלת השיווק והמכירות
לינה בוגרת תואר ראשון במדעי החיים במגמת ביוכימיה מאוניברסיטת בן גוריון ותואר שני Executive MBA מאוניברסיטת תל אביב.
לינה מביאה עמה ניסיון עשיר של 15 שנה מחברת Teva. במהלך השנים האלה ביצעה לינה מגוון רחב של תפקידים. ניהלה את מעבדת היציבות של חטיבת הכימיה ולאחר מכן עברה למחלקת הרכש שם ניהלה את כל ההשקות שיצאו מאתרי טבע בישראל החל משלב ה Sourcing ועד לשלב ההשקה בפועל, כולל ביצוע ביקורות אצל יצרני חומרי הגלם בעולם.