דר' רביטל רפופורט – מנהלת מחלקת כימיה ואיכות הסביבה

/דר' רביטל רפופורט – מנהלת מחלקת כימיה ואיכות הסביבה
דר' רביטל רפופורט – מנהלת מחלקת כימיה ואיכות הסביבה 2018-08-28T20:14:57+00:00

לרביטל  תואר ראשון בכימיה בהצטיינות מטעם אוניברסיטת תל אביב,  ותואר שני ושלישי בביוכימיה מטעם האוניברסיטה העברית.

לרביטל ניסיון עשיר של 23 שנים בתחום הפארמה במסגרת עבודתה בחברת TEVA. בשנים אלו ביצעה רביטל מגוון של תפקידים בתחום המחקר האנליטי, ניהול מעבדות בקרת האיכות ותחום הבטחת איכות בארץ ובמפעלי החברה בחו"ל. בין  היתר שימשה רביטל כמנהלת המקצועית של כ- 20 מעבדות לבקרת איכות  של חטיבת החומרים הפעילים בחברה, תמכה  והובילה ביקורת של רשויות, בעיקר FDA, וכן ליוותה  מקצועית וניהולית במשך שנים את בקרות האיכות של  תרופת הקופקסון, מוצר הדגל האינובטיבי של טבע.

במסגרת התפקיד הנוכחי כמנהלת  המחלקה לכימיה באמינולאב, אחראית רביטל על  בדיקות המעבדה השונות ומתן תמיכה שוטפת ללקוחות החברה. מחלקת הכימיה  באמינולאב מספקת מגוון רחב של בדיקות לתחום איכות הסביבה , פארמה , מזון וקוסמטיקה . המחלקה מצויידת במגוון רחב של טכנולוגיות, המתקדמות ביותר בתחום.

רביטל מאמינה במתן מענה  מקצועי ומהיר המותאם לדרישות הרגולטוריות  שהולכות ומחמירות. למחלקה יכולות מקצועיות וטכנולוגיות בתכנון "סל בדיקות" מטכנולוגיות שונות,  מותאמות ללקוח כתמיכה לתיקוף תהליכים קריטיים בתעשייה,  כגון תהליכי  עיקור  של אביזרים רפואיים ב-ETO   ותיקוף תהליכי ניקיון לאחר שלבי ייצור.

רביטל פועלת לצורך השבחת יכולות המחלקה מעבדה,   לתמיכה בתעשיית הפארמה ואיכות הסביבה בדגש על ליווי לקוחות בשלבי פיתוח ורישום של מוצרים חדשים.  ניתן  דגש לתמיכה בפיתוח של שיטות אנליטיות מורכבות ורגישות כגון שיטות לאי ניקיונות, ושיטות לבדיקת יציבות  של תרופות וחומרי גלם פעילים, לתמיכה בוולידציה של שיטות אנליטיות,  ולמחקרים תומכים  הנדרשים היום יותר ויותר ע"י הרגולטור כגון איפיון של חומרים  בעלי תכונות של  Leachable & extractable  מאריזות ראשוניות של תרופות ועוד.

רביטל אוהבת ספורט ומוסיקה  וכעת מקדישה את שעות הפנאי גם לבילוי עם הנכד הצעיר והשובב.

רביטל  נולדה ב 1964. אם ללירון (1988), גלעד (1992) ונגה (1997). סבתא להילל (2017) , ומתגוררת בגבעתיים.

פרטים ליצירת קשר:
טלפון ישיר: 08-9303350
טלפון של המחלקה: 08-9303351/2/3/4
כתובת מייל:  revitalr@aminolab.net